چرا وب سایت؟

چرا وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

شما با داشتن وب سایت (سایت) می‌توانید فروشگاه خود را بدون نیاز به مکان فیزیکی، تاسیس کرده و یا کسب و کار و شرکت خود را هر طور که دلتان می خواهد به کاربران فضای مجازی نشان دهید و آن را به هر شکلی که مطابق خواستتان هست طراحی کنید. آن وقت است که می‌بینید، همگام شدن با تکنولوژی چقدر به نفعتان است.

در این مقاله از گروه محتواسازان آرماندیس شما را با لزوم و اهمیت داشتن وب سایت آشنا خواهیم کرد.

ما دلایل مقاومت شما برای داشتن وب سایت و نگرانی‌هایتان را می‌دانیم:

“وقت ندارم”، “من به اندازه کافی کار دارم و نیاز به سایت ندارم”، “من اهل تکنولوژی نیستم”، “وب سایت ها بسیار گران هستند”، “اصلا بلد نیستم و نمی‌دانم چطور کار می‌کند”، “اگر نتوانستم و جواب نداد چه؟” و….

واقعیت این است که نیازی نیست شما حتما مسلط به تکنولوژی باشید. همچنین شما می‌توانید به شکل‌های مختلف و در قیمت‌های متنوع صاحب یک وب سایت خوب برای کسب و کار خود باشید. شاید فکر کنید که شما همین الان هم کار و سفارشات زیادی دارید که حتی به همه آن‌ها هم نمی‌رسید و داشتن سایت فقط کار شما را بیشتر می‌کند.

اما در حقیقت، وب سایت باعث می‌شود کار شما ساده‌تر و سودتان بیشتر شود،به نوعی با اتوماتیک کردن بسیاری از روندها، از بار کاریِ شما کاسته خواهد شد.

خیلی‌ها تصور می‌کنند برای داشتن یک سایت باید حتما یک برنامه‌نویس، کل بخش‌های سایت را کدنویسی کند، در حالیکه اینطور نیست و قضیه ساده‌تر و سریع‌تر از این حرف‌ها شده است.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

دلیل اینکه می‌گوییم باید وب سایت داشته باشید این آمار است. توجه کنید که ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک کسب وکار یا خدمات، در اینترنت تحقیق می کنند. یعنی ۲۵.۹۲ میلیون نفر هستند که مشاغل را به صورت آنلاین جستجو می کنند. با این وجود ۴۶% کسب و کارها فکر می‌کنند نیاز به وب سایت ندارند.

توجه داشته باشید که جهان به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و نداشتن سایت برای یک شرکت یا هر کسب و کاری، به منزلۀ جا ماندن ازقطار پیشرفت است.

چرا وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

دلایلی که شما را قانع می کند یک وب سایت داشته باشید:

1) مشتری بیشتر، سود بیشتر با داشتن سایت فعال

سایت فعال باعث جذب مشتریان جدیدی از سر تا سر کشور (و حتی دنیا) می شود و این به معنای کسب درآمد بیشتراست!!! بازهم تاکید می کنم که 81% از افراد قبل از تصمیم گیری برای خرید و یا هر نوع خدماتی، ابتدا به سراغ اینترنت رفته و نیاز خود را در اینترنت جست و جو می کنند. اگر شما هنوز هیچ سایتی برای ارائه خدمات و محصولات خود ندارید هیچ سهمی نیز در این بازار نخواهید داشت.

داشتن وب سایت چه اهمیتی دارد؟

اهمیت داشتن وب سایت این است که شما را از محدودیت های فیزیکی شهر و شرکت تان خارج کرده و برای مشتریانی که به محصولات یا خدمات شما نیاز دارند، قابلیت دسترسی بیشتر و بهتری داده می شود و این حضور شما را برای مخاطبان جستجوگر مطلوب تر و قابل اعتمادتر می سازد.

حتی اگر به کسب و کار خود دسترسی نداشته باشید، وب سایت شما ۳۶۵ روز سال، ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس است !!!

سایت شما به عنوان حامی همیشه فعال در طول شبانه روز و خارج از ساعات اداری عمل می کند.

• دسترسی به مخاطب و مشتری در کل کشور
• فعالیت دائمی و ۲۴ ساعته
• عدم تاثیرگذاری ایام تعطیلی در فروش
• شعبۀ دومِ فروشگاه فعلی شما اما کم هزینه‌تر و پرسودتر، در حکم کسب و کار اصلیتان که شما را بی نیاز به خرید یا اجارۀ مغازه می‌کند

چرا وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

2) وب سایت یعنی اعتبار

اعتبار یک کسب و کار برای مشتریان بسیار مهم است تا خرید تضمین شده ای داشته باشند. داشتن سایت یکی از راه های جلب اعتماد مشتریان است. توجه داشته باشید که مشتریان قرن 21 جستجوگر و مطلوب طلب هستند.

در یک نظرسنجی 56% مردم که شرکت کرده اند به یک تجارت بدون وب سایت اعتمادی نداشته اند. داشتن یک سایت خوب، اعتبار شما را به عنوان یک کسب و کار قانونی و به روز ،افزایش می‌دهد.
داشتن وب سایت می‌تواند به شما کمک کند تا تخصص و موقعیت خود را بهتر نشان دهید و می تواند یک سکوی ارتقا برای دیده شدن در بین تعداد زیادی از رقیبان باشد.

برای داشتن وب سایت، نیازی به فناوری اطلاعات و یا دانش کد نویسی خاصی نخواهید داشت. بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت هستند که نه تنها کارشان بسیار عالی است بلکه فرآیند ثبت سفارش بسیار ساده ای هم دارند. بیشتر این شرکت های طراحی سایت، مشاوره و طراحی های لازم را به شما ارائه می دهند که جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی گذارد.

وجود این همه وب سایت متنوع در اینترنت گواه این است که داشتن وب سایت نه تنها کار پیچیده‌ای نیست بلکه تصمیمی هدفمند و درست در راستای جهانی شدن برند و خدمات شماست.

وب سایت ها نسبت به هر نوع تبلیغات دیگر بازگشت سرمایه بیشتری دارند

وب سایت داشتن بازگشت سرمایه بیشتری دارد و می توانند بسیار مقرون به صرفه باشد چون هزینه آن نسبت به هر نوع تبلیغات سنتی دیگر پایین تر و نتیجه‌اش به مراتب بیشتر است.
• سایت شما همیشه دیده می‌شود
• مخاطبِ هدفتان شما را پیدا می‌کند
• تبلیغات تلویزیونی و محیطی بسیار گران هستند
• تبلیغات تلویزیونی و سنتی مخاطبان‌خاص شما را هدف قرار نمی‌دهند و جنبه ی عمومی دارند بنابراین قسمتی از زمان و هزینه ی شما اتلاف خواهد شد.

پس اگر قصد دارید کسب وکار خود را به بازار عرضه کنید، وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

4) صرفه جویی در زمان

مراحل برقراری ارتباط در گذشته از قبیل ایمیل ، تماس ، کبوتر نامه رسان یا فرستادن پیام با دود بسیار وقت گیر بود !! نکته ارزشمند جهان کنونی”مدیریت زمان”یا به زبان ساده تر صرفه جویی در وقت است.داشتن سایت این امکان را به راحتی برای شما فراهم میکند.درنظر داشته باشید علاوه بر معرفی کالا و خدمات، شما قادر خواهید بود به سوالات متداول مشتریان خود پاسخ داده و ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید.

چرا وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

5) برند سازی کنید و موقعیت خود را مشخص کنید

وب سایت جایی برای معرفی و برندینگ شماست. اعتبار آنلاینی از کسب و کار شما را شکل می دهد. چیزی که شبکه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند.
همچنین به شما این امکان را می دهد موقعیت خود را در بازار مشخص کنید تا مشتریِ مطلوبی را که درنظردارید، پیدا کنید.
داشتن سایت باعث می شود تا مشتریان شما به صورت آنلاین (گاه مثبت و گاه منفی) نظر دهند. این نظرها چگونه بر کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟ ۷۰%کاربران نظرات مشتریان دیگر را باور می کنند.بدین ترتیب با استفاده از نظرات، نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را شناخته و در صدد تقویت و یا رفع آن‌ها بر می آیید.

بیل گیتس، یکی از ثروتمندترین افراد جهان می گوید:

“اگر کسب و کار شما بر روی اینترنت وجود ندارد، در حقیقت کسب و کار شما اصلا وجود ندارد!”

نتیجه گیری:

اگر به دنبال رشد کسب و کارتان هستید و نمی‌خواهید از قطار پیشرفت و تکنولوژی روز دنیا، جا بمانید، داشتن وب‌سایت یک امر ضروری برای شماست.

از فرصتی که زندگی در عصر حاضر ودر دنیای تکنولوژی در اختیارتان گذاشته به نحو احسنت استفاده کنید و ذهنیت سنتی خود را با تکنولوژی روز دنیا همگام کنید چرا که تغییر لازمه ی رشد و شکوفایی است و به یاد داشته باشید که داشتن وب سایت و استفاده ی فعال و کارآمد ازآن، کار آسانی است.

24 پاسخ

  1. سلام متشکرم فرهاد جان. این مقاله ادامه دار هست و تا آنجایی که می شد سعی کردیم مطالب مهم ذکر شود. موفق باشید

   1. سلام خدمت مدیریت سایت و ممنون از پاسخگوییتون، من تصمیم دارم سایت فروشگاهی همچون آمازون داشته باشم و برام مهمه که هنگام جستجو، سایت تو صفحه اول مرورگرها باز بشه، شما میتونید این شرایط برام فراهم کنید؟ با تشکر از شما

    1. سلام علی آقا. ممنونم بابت پیام های شما. بله تیم ما سایتی که مد نظر شما باشه رو طراحی میکنه و سئو مد نظر شما را انجام می دهد

  1. سلام جناب شاه مرادی. ممنونم بابت نظرتون. تا آخر هفته حتما مقاله قسمت دوم را نشر میدیم.

  1. درود بر شما خانم حاج کرمی عزیز. ممنونم بابت پیام تون. واقعا سعی ما متفاوت بودن است

  1. سلام جناب سلمانی. ممنونم بابت ثبت دیدگاهتون.
   بله جناب سلمانی، در قسمت خدمات آرماندیس می توانید مشاهده کنید که ما طراحی سایت هم برای صنعت سنگ و سنگبری های عزیز انجام می دهیم.
   و در قسمت ارتباط با آرماندیس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا ثبت اطلاعات کنید که با شما تماس بگیریم.
   اگر باز سوالی داشتید در خدمت شما هستیم

  1. دقیقا جناب حاج حیدری درست می فرمایید امروزه داشتن وب سایت خوب و استاندارد یکی از ابزارهای لازم برای برندینگ هر کسب و کاری مخصوصا صنعت سنگ می باشد.
   همچنین طراح سایت سنگ مناسب و حرفه ای این کار را راحت تر میکنه و تیم طراحی سایت سنگ آرماندیس، به شما و بقیه همکاران عزیزتان کمک می کند تا وب سایتی مناسب کسب و کار خود داشته باشید.
   شما می توانید در قسمت خدمات آرماندیس مشاهده کنید که ما طراحی سایت سنگ برای صنایع سنگ و سنگبریهای عزیز انجام می دهیم.
   و در قسمت ارتباط با آرماندیس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا ثبت اطلاعات کنید که با شما تماس بگیریم.
   اگر باز سوالی داشتید در خدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *