گزینه های انتخاب طراح وب سایت

 1. صفحه اصلی
 2. /
 3. وبلاگ آرماندیس
 4. /
 5. آموزشی
 6. /
 7. وب سایت
 8. /
 9. گزینه های انتخاب طراح وب سایت

انتخاب طراح وب سایت مناسب - وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

ما در گروه محتواسازان آرماندیس قصد داریم به شما آموزش دهیم طراح وب سایت مناسب چه کسی است و با چه روش هایی می توانید یک وب سایت برای ارائه خدمات خود به کاربران فضای مجازی داشته باشید.

معمولا مردم هنگام طراحی وب سایت بیشتر به قیمت توجه می کنند در صورتی که این کم اهمیت ترین قسمت ماجراست.
با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که چطور می شود از لا به لای صحبت های شرکت ها و یا طراح وب سایت های مختلف، قیمت تقریبی شان را حدس زد و این که چه انتظاراتی باید از آن ها داشت.

طراح وب سایت مناسب برای شرکت یا فروشگاه من کیست؟

4 گزینه مختلف روبروی شما قرار دارد تا بتوانید از بین آن ها آگاهانه تصمیم گیری کرده و برای پروسه ساخت وب سایت آمادگی کامل و جامع داشته باشید.

1.سایت ساز های DIY

DIY مخفف Do it yourself یا به عبارت فارسی خودت انجامش بده، است. برنامه ها و نرم افزار های آنلاین زیادی وجود دارند که می توانید با یک نام کاربری و رمز عبور برای خود یک وب سایت داشته باشید.

این گزینه مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به آنان می پردازیم.

مزایا:

1- رایگان بودن یا ارزان بودن.

اگر پول ندارید این بهترین گزینه است، اما خیلی وقت ها باید کلی وقت صرف کنید تا یاد بگیرید چطوری سایت بسازید.

2- اگر خیلی خلاق هستید و می توانید زمان زیادی رو صرف کنید تا سایت شما ظاهری حرفه ای به خود بگیرد، خب بهتر است هرچه زودتر شروع کنید. اما مواظب باشید چون ممکن است به یک باره به خودتون بیایید و ببینید کلی پول صرف خرید خدمات مختلف وب کرده اید.

3- می توانید روی سایتتان کنترل داشته باشید.

می توانید ظاهر آن را خودتان انتخاب کنید و تصمیم بگیرید از چه عکس هایی استفاده کنید، روش بازاریابی تان چه باشد و چند صفحه لازم دارید.

معایب:

1- توجه داشته باشید که شما کنترل کاملی بر روی وب سایتتان ندارید.

ممکن است بعد از 40 ساعت وقت گذاشتن متوجه شوید در توان شما نیست و نیاز به یکسری قابلیت های بیشتری دارید بنابراین مجبور خواهید شد به این سایت سازها مبالغی جهت ارتقاء وب سایت خود پرداخت کنید.
در نظر داشته باشید که تمامی سایت سازهای رایگان با پول گرفتن از کاربرها به بهانه ارتقای سایت توانستند اینقدر موفق باشند.(کرم مجانی فقط درنوک قلاب پیدا می شود!!!!)

2- اگر متخصص توسعه وب و طراح وب سایت نباشید ممکن است در آخر سایتتان خیلی کارآمد از آب درنیاید.

ظاهر، عملکرد و سازگاری سایت به مهارت و ابزارهایی که در این بوم خالی استفاده می کنید بستگی دارد.
توجه کنید که هم بچه چهار ساله روی بوم خالی نقاشی می کشد، هم استاد ماهر. درحقیقت این مهارت و تجربه هست که تفاوت ایجاد می کند.

3- هیچ چیز رایگان نیست، زیرا وقت، خودش بزرگترین سرمایه است.

اگه شما مدیر یک کسب و کار کوچک باشید که بخواهید برندتان را توسعه بدهید، وقتتان خیلی با ارزش خواهد بود و بهتر است این وقت رو صرف کار خودتان کنید.
اگر می خواهید این وظیفه را هم خودتان به دوش بکشید و در کنار آن شرکتتان را هم اداره کنید، ممکن است تا ماه ها روی وب سایتتان با صفحه “در حال ساخت” روبرو شویم..

بودجه مورد نیاز:

رایگان ( در بعضی موارد جهت ارتقا مبالغ کمی از شما گرفته می شود)

ویژگی های طراح وبسایت مناسب - انتخاب طراح وب سایت مناسب - وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

2.کارمندان

در این گزینه ممکن است یکی از کارمندان شرکت شما که بسیار به فناوری علاقه دارد و به آن عشق می ورزد و گاهی اوقات گمان می کند چون تخصص و مدرک IT دارد و می تواند با کامپیوتر کار کند پس می تواند یک وب سایت هم طراحی کند که در اغلب موارد نمی توانند.
این افراد در بیشتر مواقع فقط جوان هایی هستند که از این کار خوششان می آید و با این کار می خواهند وقت آزادشان را پر کنند.

مزایا:

1- صرفه جویی بیشتر

درست است که ساعت هایی که کارمندتان صرف درست کردن وب سایت می کند با حقوقش حساب می شود اما این بسیار با صرفه تر از مبلغی است که به شرکت هایی که به صورت تخصصی طراحی وب سایت انجام می دهند، می پردازید.
(اما وب سایتی که طراحی می شود به اندازه وقتی که شرکت طراحی وب برای شما می گذارد، حرفه ای نخواهد بود زیرا آن ها به صورت تخصصی این کار را انجام می دهند).

2- کارمند شما که قبلا برای یه مدت طولانی برای شما کار کرده است، معمولا درک بهتری از کار شما دارد و البته شاید بتواند وب سایت بسیار خوبی نیز برای شما طراحی کند.

معایب:

1- ساختن وب سایت یه کار تمام وقت است.

اگر کارمند شما همین الان مسئولیت هایی در یک بخشی از شرکتتان دارد که تمام وقتش را می گیرد، ممکن است وب سایتتان به این زودی ها آماده نشود یا ممکن است با کیفیت بسیار پایین ساخته شود.

2- چون خیلی از صاحبان صنایع با پیچیدگی های طراحی وب سایت آشنا نیستند، کار طراحی وب سایتشان را به یک متخصص IT یا به هر فردی که در حوزه فناوری یا اینترنت آشنایی دارد می سپارند.

اما مشکل اصلی اینجاست که وب سایت ها وسایل بازاریابی هستند و متخصصین آی تی یا اینترنت معمولا تخصص بازاریابی ندارند.

بودجه مورد نیاز:

به میزان حقوق کارمندی که وقت آن را می گیرد.

انتخاب طراح وب سایت -انتخاب طراح وب سایت مناسب - وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

3.طراح وب مستقل ( فریلنسر )

طراح وب مستقل یا همان فریلنسر  همانطور که از اسمش هم پیداست مستقل است و به سختی می توان آنان را پیدا کرد. البته جدیدا سایت هایی وجود دارند که به صورت اختصاصی کار های فریلنسری انجام داده و فریلنسر ها با ثبت نام در این وب سایت ها می توانند از قابلیت هایشان استفاده کنند.

در صورتی که پس از خواندن این مقاله متوجه شدید که طراحان وب مستقل مناسب کار شما هستند می توانید از آن ها استفاده کنید. این افراد ممکن است در کار خود کاملا حرفه ای باشند و یا این که نباشند و به خاطر غیر قابل پیش بینی بودن این گزینه ممکن است به همان اندازه که می تواند گزینه مناسبی باشند گزینه خطرناکی نیز باشند.

اما شاید شما بسیار خوش شانس بوده و یک طراح وب با تجربه به پست شما بخورد و با هزینه ای نسبتا کم در هزینه های خود صرفه جویی بزرگی در هزینه های خود بکنید. از طرف دیگر ممکن است پول را به آنان پرداخت کرده و بعد از گذشت یک ماه نه تنها متوجه شوید که هیچ سایتی ندارید بلکه ممکن است به تماس ها و ایمیل های شما پاسخی ندهند، که متاسفانه جدیدا این اتفاق به وفور رخ می دهد.

مزایا:

1. از شرکت های طراحی وب ارزان تر است

طراح وب مستقل معمولا از شرکت های طراحی وب ارزان تر می باشد و چون وقت بیشتری بر روی وب سایت شما می گذارد کیفیت کارش از سایت ساز های رایگان بیشتر است.

2.مشتریان کمتری دارد

طراح وب مستقل چون تعداد مشتریان کمتری دارد پروژه شما می تواند در اولویت قرار بگیرد و این فرد معمولا ارتباطات و مهارت های خوبی دارد چون برای گسترش روابطش بسیار تلاش می کند تا بتواند پروژه های بیشتری بگیرد.

معایب:

1.معمولا طراح وب مستقل کارش را از یک تخصص دیگر شروع کرده و فقط به عنوان سرگرمی کار طراحی وب هم انجام می دهد. ساخت وب سایت برای طراح آماتور ممکن است کار بزرگی باشد و ممکن است به خاطر پول زیادی که از این راه به دست می آورد، بدون داشتن تخصص کافی خود را طراح حرفه ای بنامد!
2.طراح وب مستقل گاهی به جای ساختن کار، به فروش کار می پردازد. در حالی که اگر می خواهد موفق باشد باید بین این دو  توازن ایجاد کند. اما گاهی اوقات از کار غافل شده و سرگرم جمع کردن چک می شود. حتی ممکن است بعضی طراح هایی که از منبع قابل اعتمادی به شما معرفی نشده باشند، پول شما را بگیرند و در بروند.
3.معمولا کارهایش شبیه هم است و به خاطر این که در زمان و هزینه هایش صرفه جویی کند از یک قالب با رنگ ها، لوگوها و تصاویر مختلف استفاده می کند.

بودجه مورد نیاز:

بین 500 هزار تومان الی 2 میلیون تومان

انتخاب طراح وب سایت - انتخاب طراح وب سایت مناسب - وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

4.شرکت های سازمانی بزرگ

طراحی وب سایت توسط شرکت های بزرگ از خیلی از جهات قابل توجه است. سایت های طراحی شده توسط این شرکت ها پروتکل های امنیتی را رعایت می کنند، سرور شما را پیکربندی می کنند و دیتابیس پیچیده وب سایت شما را پایه ریزی می کنند.

طراحی سایت برای شرکت ها یک خدمت استراتژیک می باشد و مثالی برای ارزش های این شرکت است و باید کاربران را به سمت مشتری شدن سوق دهد. شرکت های سازمانی بزرگ معمولا در سال کمتر از 5 پروژه طراحی وب سایت می گیرند و بیش تر ماه های سال بر روی یک پروژه کار می کنند تا بهترین نتیجه ممکن را به شما بدهند.

شرکت های سازمانی بزرگ برای وب سایت شما ارزش زیادی قائلند و چون کار ارزشمند انجام می دهند هزینه های طراحی سایت نیز به نسبت بزرگی پروژه شما ممکن است بزرگ باشد.

مزایا:

1.این شرکت ها به دلیل اعتبار و شهرت کسبی خود در بازار همواره بهترین طراحان و توسعه دهندگان وب را استخدام می کنند، این افراد در بالاترین سطح کاری خود قرار دارند و بهترین سایت ممکن را به شما تحویل می دهند.

2.شرکت های سازمانی بزرگ نگاه استراتژیکی به سایت شما دارند و سوالات هوشمندانه ای درباره اهداف، بازار هدف، مخاطب هدف، پرسونای مخاطب و … از شما می پرسند.

معایب:

1.هزینه ساخت وب سایت به نسبت دیگر گزینه ها بسیار بالاتر خواهد بود، اما توجه داشته باشید که این اعتبار شرکت شماست و هرآنچه سرمایه گذاری بزرگ تری انجام دهید، نتایج بزرگ تری نیز خواهید گرفت.

2.این شرکت ها با توجه به این که مشتریان زیادی دارند، ممکن است پروژه شما در اولویت قرار نگیرد. اما این را هم بدانید هر چقدر هم منتظر باشید ارزشش را دارد.

به قول قدیمی ها:

عجله کار شیطونه

بودجه مورد نیاز:

بیش تر از 10 میلیون تومان

انتخاب طراح وب سایت - انتخاب طراح وب سایت مناسب - وب سایت - طراحی سایت - سایت سنگ - طراحی سایت سنگ - وب سایت سنگ - آرماندیس

نتیجه

در عصر تکنولوژی راه های زیادی برای ایجاد یک وبسایت حرفه ای وجود دارد و افراد زیادی به دنبال جذب کارفرما با روش های مختلف برای طراحی سایت شان هستند با توجه به توضیحات ارائه شده در این مقاله از این پس شما می توانید با علم به این که هر طراح وب چگونه برای شما طراحی سایت انجام می دهد و با توجه به بودجه بندی و سلیقه شخصی خود با علم و دانش کافی طراحی سایت خود را به بهترین شخص بسپارید و با خیالی آسوده سایت خود را تحویل بگیرید.

اگر مطالب موجود در این مقاله برای شما کافی نبود می توانید در ساعات اداری با شماره های ما در صفحه ارتباط با آرماندیس یا پایین همین صفحه تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در گروه محتواسازان آرماندیس همواره آماده اند تا شما را در زمینه طراحی سایت و انتخاب بهترین طراح وب سایت، راهنمایی کنند.

نگران نباشید ما برای مشاوره دادن و راهنمایی کردن شما هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم.

44 پاسخ

  1. حتما جناب پریشانی. این مقاله ادامه دارد. در صفحه اینستگرام آرماندیس استوریش را قرار میدیم. متشکرم

   1. جناب حاتمی عزیز شما می توانید در صفحه ارتباط با آرماندیس با کارشناسان ما تماس بگیرید
    یا در فرم مشاوره رایگان ثبت اطلاعات کنید که همکاران تیم طراحی سایت آرماندیس با شما تماس بگیرند.
    اگر باز سوالی داشتید در خدمت شما هستیم.

  1. سلام. جناب حاج هاشمی ممنونم بابت پیامتون. حتما ادامه مقاله رو در سایت قرار میدیم و به شما ایمیل میزنیم.

  1. سلام جناب نوری عزیز. حتما در ادامه مقاله توضیحات کامل میشه اگر باز هم سوالی داشتید در خدمت شما هستیم

 1. وای وای چقدر بخاطر این مسئله ما هزینه دادیم. دو تا کارمند بی لیاقت مون حقوق مفت گرفتند قرار شد سایت درست کنن برامون یک سایت داغون بعد از ۶ ماه درست کردن که فایده نداشت و بی خیالش شدیم.

  1. سلام جناب جهانگیری. واقعا دید و نگرش آدم رو به هم میزنن این اتفاقات کاملا درک میکنم. اگر دوست داشتید همکاران ما در تیم آرماندیس با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان با شما درباره طراحی درست سایت داشته باشند.

  1. سلام جناب خراسانی عزیز. ممنون بابت دیدگاهتون. اگر نیاز به طراحی سایت مناسب داشتید تیم آرماندیس در خدمت شماست

  1. سلام بله جناب روح اللهی تیم ما طراحی سایت سنگ هم انجام می دهد.
   لطفا در پایین صفحه یا در صفحه ارتباط با آرماندیس با واحد طراحی سایت ما تماس بگیرید.
   همچنین می توانید در قسمت فرم اطلاعات مشاوره، اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

  1. شما لطف دارید خانم احمدیان. ممنونم بابت دیدگاهتون .
   تیم تولید محتوا ما همواره در حال ساخت و توزیع محتوا به صورت هدفمند می باشد و در زمان های تعیین شده توسط تیم، در سایت انتشار می یابد.

  1. ممنونم جناب جعفری بابت ثبت دیدگاهتون.
   حتما جناب جعفری عزیز احتمالا پادکست این مقاله در سایت آپلود میشه که شما میتونید به آن گوش بدید.

  1. ممنونم جناب آشتیانی عزیز بابت ثبت دیدگاهتون. بله تیم ما طراحی سایت مناسب کسب و کار شما را انجام می دهد و شما می توانید در قسمت طراحی سایت سنگ آرماندیس، مشاهده کنید که ما طراحی سایت سنگ برای صنایع سنگ و سنگبریهای عزیز و بازرگانی سنگ انجام می دهیم. و در قسمت ارتباط با آرماندیس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا ثبت اطلاعات کنید که با شما تماس بگیریم.
   اگر باز سوالی داشتید در خدمت شما هستیم

 2. واقعا مقاله تون عالی بود. ما ۲۰ میلیون هزینه کردیم و هیچی نشد چون به آدم های اشتباهی اعتماد کردیم حاضر نشدیم به شرکت مناسب پول بدیم و حسابی پشیمونیم

  1. ممنونم جناب اصغرپور عزیز بابت ثبت دیدگاهتون. واقعا دید آدم رو به هم میزنن و این اتفاقات رو کاملا درک میکنم.
   اگر دوست داشتید در قسمت ارتباط با آرماندیس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا با ثبت اطلاعات خود، همکاران ما بتوانند در تیم آرماندیس با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان به شما درباره طراحی درست سایت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *